Najlepszy wybór zakwaterowania w Chorwacji

Vrsar

Vrsar – liczne wysepki i kompletne letnie wakacje

Vrsar jest to miasteczko położone nad samym morzem na małym wzniesieniu. Gmina Vrsar liczy 3.000 mieszkańców, a w jej skład wchodzi dziewięć wiosek: Begi, Bralići, Delići, Flengi, Gradina, Kloštar, Kontešići, Marasi i Vrsar. Głównym motorem oferty turystycznej jest Maistra d.d. Ta spółka akcyjna jest właścicielem najlepszego hotelu w Vrsarze – Pineta. Oprócz noclegów w hotelach, można tu znaleźć również zakwaterowanie w prywatnych apartamentach i pokojach. Jednak ci turyści, którzy chcieliby wynająć prywatny apartament nad samym morzem muszą odpowiednio wcześniej zarezerwować miejsce gdyż zainteresowanie jest ogromne a liczba apartamentów ograniczona. Goście z zagranicy bardzo cenią sobie Vrsar przede wszystkim ze względu na jego bogata ofertę noclegową. Miasteczko to jest dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi.

Kompletny ośrodek turystyczny o nazwie Riva oferuje turystom wszystko w jednym miejscu. Dla tych którzy lubią spanie pod namiotem w bezpośrednim sąsiedztwie morza doskonała będzie oferta dwóch kempingów Porto Sole i Valkanela. Wyżej wspomniana spółka akcyjna Maistra jest również właścicielem Parku dla Nudystów, który nazywa się Koversada, a znany jest nie tylko w Europie, ale i na całym świecie gdyż był pierwszych parkiem tego typu z całkowicie odnowionymi kwaterami oraz dodatkowymi obiektami.

Vrsar jest małą gminą znajdującą się w Istrii gdzie mieszkają bardzo mili i pracowici gospodarze, którzy utrzymują się z turystyki i rybołówstwa. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą skorzystać ze ścieżek rowerowych położonych wzdłuż wybrzeża. Można tu również uprawiać praktycznie każdy sport a w szczególności oczywiście sporty wodne jak np. waterpolo. Nurkowanie i różne wycieczki statkiem są najpopularniejsze wśród turystów i przez lata zostały dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Mapa zakwaterowania Vrsar

Zakwaterowanie w Vrsar:

Dołącz do nas na

  • Croatia Rents

  • Telefon: 0041762705165

  • Adres e-mail: info@croatiarents.com