Najlepszy wybór zakwaterowania w Chorwacji

Crikvenica

Crikvenica – miasteczko idealnego wypoczynku

Crikvenica jest położona w regionie Kwarneru, niedaleko Rijeki. Doskonały klimat i czyste morze są jej największymi atutami. Pomimo, że jest to mało miasteczko, stało się ono jednym z największych kurortów w regionie. Można tu znaleźć wszystko, co sprawi, że wasz wakacyjny wypoczynek będzie idealny. Najczęściej przyjeżdżają tu turyści z Chorwacji, ale często spotyka się tu również Niemców, Czechów, Słowaków, Włochów i Brytyjczyków.

Czyste morze i łagodny mikroklimat sprawiły, że zaczęła się tu w ostatnich latach bardzo intensywnie rozwijać turystyka zdrowotna. Znajduje się tu wiele płytkich plaż, które są idealne dla rodzin z małymi dziećmi, jak również dla starszych turystów, których mocną stroną nie są kąpiele w głębokiej wodzie.

Plaże okalające Crikvenicę są żwirowe i piaszczyste, a parę lat temu została otwarta plaża dla zwierząt. Jednak do idealnego wypoczynku nie wystarczy jedynie morze i plaże. Miasto oferuje swoim turystom wiele atrakcji sportowych, wydarzeń kulturalnych oraz bardzo bogatą ofertę gastronomiczną. Jak każda miejscowość w tym regionie, i Crikvenica może się pochwalić bogatą przeszłością. Osoby lubiące aktywny wypoczynek, rodziny z dziećmi oraz ludzie starsi mogą tu znaleźć dla siebie wiele interesujących i edukacyjnych zajęć, którymi będą zachwyceni.

Obowiązkowym punktem programu przy zwiedzaniu miasta jest Ljubavna cesta – piękna promenada doskonała do spacerowania oraz park miejski i Aquarium, w którym w 30 basenach znajduje się więcej niż pięćdziesiąt gatunków ryb.

Korzystajcie ze świeżego powietrza, kryształowo czystego morza i zapachu lasków sosnowych. Bez wątpienia jest to recepta na doskonały wakacyjny wypoczynek!

Mapa zakwaterowania Crikvenica

Dołącz do nas na

  • Croatia Rents

  • Telefon: 0041762705165

  • Adres e-mail: info@croatiarents.com