Najlepszy wybór zakwaterowania w Chorwacji

Dramalj

Dramalj – miejsce przyjaźni

Dramalj jest małą turystyczną miejscowością położoną w pobliżu Crikvenicy. Te dwa miasteczka łączy promenada, która prowadzi wzdłuż morza. Jest to bardzo małe, ale ciekawe miejsce, w którym panuje dobry nastrój i przyjacielskie otoczenie. Miejscowość rozciąga się aż do półwyspu Kačjak. Intensywny rozwój miejscowości nastąpił w XIX w. poprzez zasiedlanie tego terytorium przez mieszkańców z pobliskiej kotliny znajdującej się w pobliżu miejscowości Novi Vinodolski.

Przyroda jest tu naprawdę piękna. Panuje tu łagodny klimat śródziemnomorski, który zapewnia bardzo dużo słonecznych dni w ciągu roku. Lata są tu ciepłe, zimy łagodne, a kryształowo czyste morze i bujna roślinność zachwycają każdego gościa tej miejscowości.

Mieszkańcy Dramalja bardzo się postarali, aby każdy turysta odwiedzający miasteczko mógł znaleźć tu swój zakątek, także zakwaterowanie można znaleźć tu w luksusowych willach, hotelach i prywatnych apartamentach. Miejscowość może się pochwalić wieloma pięknymi plażami, które wielokrotnie były nagradzane. Oferta turystyczna jest naprawdę bardzo bogata i przygotowywana z wielką uwagą.

W odróżnieniu od pobliskich miejscowości, karnawał jest tu organizowany latem i przyciąga naprawdę dużą liczbę turystów, którzy uwielbiają takie wydarzenia. Wtedy organizowanych jest tu również wiele imprez kulturalno-rozrywkowych oraz sportowych, także z pewnością każdy wymagający turysta znajdzie coś dla siebie.

Spokojne, piękne i przyjacielskie miejsce, które nie pozostawia nikogo obojętnym. Tak, to jest Dramalj, miasto dobrego nastroju jest idealnym miejscem na wakacyjny wypoczynek.

Mapa zakwaterowania Dramalj

Zakwaterowanie w Dramalj:

Dołącz do nas na

  • Croatia Rents

  • Telefon: 0041762705165

  • Adres e-mail: info@croatiarents.com