Najlepszy wybór zakwaterowania w Chorwacji

Wille Vila Micika

Adres: Mata Vodopica 10, 20000, Dubrovnik 0038520437332

Podstawowe informacje:

  • Ante Pejić

  • 0038598243717

  • 0038520437332

  • Powierzchnia: 160 m2

  • Łączna liczba pokoi: 8

  • Maskymalna liczba osób: 16

  • Łączna liczba jednostek zakwaterowania: 1

Opis zakwaterowania:

Villa to jeden z najlepszych wyborów dla komfortowego wypoczynku w Dubrowniku. Jesteśmy otwarci cały rok, a podczas świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy Villa jest odpowiedni zarówno dla ludzi biznesu i turystów. Willa znajduje się w cichej okolicy Dubrownika, zwanej Lapad, w otoczeniu palm i innych roślin śródziemnomorskich. To jest zaledwie 200 metrów od plaży i 10 metrów od kortów tenisowych. Składa się z pomieszczeń sklasyfikowanych 3 gwiazdki. Pokoje mają pojemność 12-15m2 i ma 8 pokoi dwuosobowych i może pomieścić 16 osób. Budynek stoi sam i znajduje się na dwóch piętrach. Wszystkie pokoje posiadają widok na pięknej, zielonej przestrzeni i wyposażone są w łazienkę, prysznic, WC, TV satelitarną i air-con. W budynku znajduje się wspólny taras i parking off-road dla Twojego samochodu.

Dodatkowe informacje:

W pobliżu willi (100m-300m) znajduje się rynek, targ rybny, rzeźnik, winiarnia, sklepy z pamiątkami, pizzerie, cukiernie, samo - usługi, puby, postój taksówek, dworzec autobusowy, szpital, fryzjer, wypożyczalnia samochodów , biuro podróży, bank, poczta, apteka. Hotel basen, centrum fitness oraz taras do tańca. W obrębie 100 m znajduje się w centrum tenisowe, siatkówka plażowa, sporty wodne oraz możliwość wynajęcia łodzi. Możesz wybierać między pełnym dzień, pół dnia i nocy wycieczki, łodzi turystycznych ryby-piknik, codzienna odejście od głównej plaży. Ścieżka - promenada (w cieniu bujnej roślinności śródziemnomorskiej)
Dodatkowa oferta: wynajem samochodów, skuterów, szkoła tenisa, możliwość jednodniowych wycieczek do pobliskich wysp (Kolocep, Lopud, Sipan), pralka dostępne. Zorganizowane transfer i transport z lotniska Dubrownik-Cilipi, dworca autobusowego w Dubrowniku i morskich Dubrovnik-Gruz

Lokalizacja obiektu na mapie:

Wyślij nam swój komentarz

Zakwaterowanie już od 18 €

Kontakt:

Zakwaterowanie w pobliżu:

Wille Vila Micika

Wille Vila Micika

Dubrovnik
Południowa Dalmacja

Cena od 18 €
Apartamenty "Mirjana"

Apartamenty "Mirjan...

Orebić
Południowa Dalmacja

Cena od 28 €
Apartamenty Vidić

Apartamenty Vidić

Orebić
Południowa Dalmacja

Cena na żądanie
Apartamenty haussonne

Apartamenty haussonne

Dubrovnik - Trsteno
Południowa Dalmacja

Cena na żądanie
Skontaktuj się z właścicielem zakwaterowania

Dołącz do nas na

  • Croatia Rents

  • Telefon: 0041762705165

  • Adres e-mail: info@croatiarents.com