Najlepszy wybór zakwaterowania w Chorwacji

Wille Dubravka

Adres: Tudorski put 71, 21223, Čiovo - Okrug Gornji 021 886 445

Podstawowe informacje:

  • Dubravka Miše

  • 091 899 58 47

  • 021 886 445

  • Powierzchnia: 350 m2

  • Łączna liczba pokoi: 7

  • Maskymalna liczba osób: 21

  • Łączna liczba jednostek zakwaterowania: 1

Opis zakwaterowania:

Villa Dubravka znajduje się po zachodniej stronie wyspie Čiovo, w małej rybackiej miejscowości Okrug Gornji, w Saldun zatoce, które obfituje z pięknymi plażami i bogatą roślinnością śródziemnomorską. Sam dom znajduje się na wybrzeżu, w odległości niespełna 1,5 km od Trogir został zbudowany na dużym, prywatnym terenie, 40 m od morza, w otoczeniu starych kamiennych murów w stylu regionalnym, śródziemnomorskich drzew owocowych, różnych krzewów i roślinności drzewiastej, dużo zieleni, trawniki dla gry dla dzieci, śródziemnomorskie zioła aromatyczne, drzewa oliwne ponad 130 lat i bezpiecznych miejsc parkingowych. Nasza oferta obejmuje 5 komfortowych apartamentów (z 3 i 4 gwiazdki) i osobny mały Dalmacji kućicu- kominek na dzienne i nocne zamieszkania z grillem i zadaszonym tarasem, który jest wykorzystywany do spotkań towarzyskich i przygotowuje tradycyjne specjały kuchni dalmatyńskiej i owoce morza w autentycznej atmosferze. Każdy apartament posiada własne wejście i prawie wszystkie z pięknym widokiem na morze.

Dodatkowe informacje:

Na plaży, w ciągu dnia, można korzystać z różnorodnych sportów wodnych ride jet nartach, podziwiać panoramiczny lot parasailing łodzi, windsurfing, jazda na małą motorówkę lub łodzi motorowej, szkoła nurkowania dostępu lato w centrum nurkowym. Można również wypożyczyć skuter, quad lub rower. Plaża jest odpowiedni zarówno dla rodzin z małymi dziećmi i dla młodych, poszukujących zabawy. Jest również bezpośrednio związane z Trogir, łodzi Taxy które odchodzą co 15 minut w obu kierunkach, a mieszczą się w Trogir na nabrzeżu przed wieżą Kamerlengo.
W celu potwierdzenia rezerwacji jest zobowiązany do zapłaty 30% całkowitej kwoty pobytu. Rejestracja: 16:00 10:00 W przypadku uszkodzenia, klient zobowiązany jest do zapłaty za szkodę. Zwierzęta nie są akceptowane.

Lokalizacja obiektu na mapie:

Wyślij nam swój komentarz

Zakwaterowanie już od 35 €

Kontakt:

Zakwaterowanie w pobliżu:

Apartamenty Villa Hansal

Apartamenty Villa Hansal

Otok Mljet-Saplunara
Wyspy

Cena na żądanie
Apartamenty Amber

Apartamenty Amber

Brač - Supetar
Wyspy

Cena na żądanie
Apartamenty Jakasa

Apartamenty Jakasa

Čiovo - Okrug Gornji
Wyspy

Cena od 30 €
Skontaktuj się z właścicielem zakwaterowania

Dołącz do nas na

  • Croatia Rents

  • Telefon: 0041762705165

  • Adres e-mail: info@croatiarents.com