Najlepszy wybór zakwaterowania w Chorwacji

Wille Kamena

Adres: Bozikova 11, 22234, Murter

Podstawowe informacje:

  • Dragana Perkovic

  • +385993855162

  • Powierzchnia: 90 m2

  • Łączna liczba pokoi: 2

  • Maskymalna liczba osób: 6

  • Łączna liczba jednostek zakwaterowania: 1

Opis zakwaterowania:

Autentyczny dom Dalmacji. Znajduje się w starej części miasta zwanej wsi, która znajduje się na liście dziedzictwa kulturowego. Powierzchnia domu 90 m2 (3 piętro) dwóch stoczni (ogród) Dwa stoliki z krzesłami na zewnątrz na zewnątrz prysznic z ciepłą wodą roštilj- murowane palenisko Dwa leżaki z tabeli Kuchnia: lodówka, płyta z 2 rund, piekarnik halogen, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, mikser (pręt i zwykły), chopper, toster, kuchenka mikrofalowa. Pokoje: Jedna sypialnia posiada podwójne łóżko + dodatkowe łóżko. W kolejnych 3 łóżkami pojedynczymi. Pokoje są klimatyzowane.

Dodatkowe informacje:

Murter to idealne miejsce na wakacje dzięki swojej lokalizacji. Oprócz pięknych plaż i krystalicznie czystej wody, w pobliżu pięknego starego gradoviZadar, Split, Trogir i Szybenik, parki narodowe (Kornati, Krka, Paklenica) i przyrody (parki i jezioro Vrana Telascica na Long Island). Wizyta w dowolnym ożywienie jest niezapomnianym przeżyciem, niezależnie od tego, czy są w wiosną, latem lub jesienią.
W domu palenie nie jest dozwolone, tylko na zewnątrz. * Podatkowa wynosi 1,00 € za osobę za noc. Wysokość opłat wnoszonych na rzecz właściciela w dniu przyjazdu. Dzieci do lat 11 nie płacą. po przyjeździe pobierany jest depozyt w wysokości 100 €, jak ubezpieczenia szkody, która jest zwracana w dniu wyjazdu, jeżeli szkoda. Przy rezerwacji zobowiązany jest do zapłaty 30% całości, a pozostałą kwotę 7 dni przed przyjazdem. Płatność walutą jest euro, zgodnie z taryfą.

Lokalizacja obiektu na mapie:

Wyślij nam swój komentarz

Cena na żądanie

Kontakt:

Zakwaterowanie w pobliżu:

Apartamenty Lucija

Apartamenty Lucija

Čiovo - Okrug Gornji
Wyspy

Cena od 50 €
Apartamenty Val

Apartamenty Val

Jakišnica - otok Pag
Wyspy

Cena od 30 €
Apartamenty Livaja

Apartamenty Livaja

Čiovo - Okrug Gornji
Wyspy

Cena na żądanie
Apartamenty Grabo

Apartamenty Grabo

Čiovo - Okrug Gornji
Wyspy

Cena od 50 €
Skontaktuj się z właścicielem zakwaterowania

Dołącz do nas na

  • Croatia Rents

  • Telefon: 0041762705165

  • Adres e-mail: info@croatiarents.com